Strona Główna Mapa strony Kontakt
Aktualności JOANNA
Zarządzanie treścią strony WWW
System aktualności obsługiwany jest przez System Joanna. Dzięki CMS JOANNA prosto i przyjemnie dodasz każdą wiadomość do swojego serwisu WWW a kod html nie będzie już dla Ciebie przeszkodą.

"Nowa strona odpalona"

Kategoria: Projekty, Data dodania: 2009-04-28
Nadeszła kolejna miejmy nadzieję, że pozytywna zmiana wizualna jak i funkcjonalna naszej strony firmowej. 
Po dość długiej przerwie spowodowanie ogromem zadań i zleceń postanowiliśmy zerwać z popularnym przysłowiem polskim "Szewc bez butów chodzi" i stworzyliśmy zupełnie nową stronę www, zachowując oczywiście wszelkie panujące standardry dokładając elementy innowacyjne i intuicyjne.

Zależy nam bardzo na łatwym i prostym przeglądaniu naszej strony WWW zarówno przez naszych partnerów jak i osoby, firmy które chciałyby zapoznać się z naszą ofertą. Strona powstała w oparciu o przeprowadzone ankiety  jak i grono ludzi związanych i niezwiązanych z naszą firmą.
Wszystkie propozycje jak i spostrzeżenia zostały uwzględnione przez sztab tworzący witrynę i przerzucone do wirtualnego świata internetu.

Dziękujemy również wszystkim, którzy czynnie włączyli się w poszukiwanie błędów na naszej stronie WWW. 
Akcja przyniosła pozytywne skutki... Naturalnie jeśli dostrzegą Państwo jeszcze jakieś niedogodności będziemy wdzięczni za sugestie!


Jesteśmy autoryzowanym Rejestratorem domen, .pl .com .com.pl .eu etc.
Obsługa rejestracji domen Logi.pl (c) 2003 - 2019 r., Logi.pl ul. Swarzędzka 41,
62-200 Gniezno
0 519 146 981
* oraz pod nr 606 763 049
© Wszelkie prawa zastrzeżone  2003 -  2019 r.