Zarządzanie treścią strony WWW
System aktualności obsługiwany jest przez System Joanna. Dzięki CMS JOANNA prosto i przyjemnie dodasz każdą wiadomość do swojego serwisu WWW a kod html nie będzie już dla Ciebie przeszkodą.

FAIR PLAY dla Logi.pl

Kategoria: Newsy Firmowe, Data dodania: 2009-08-03
W Skorzęcinie 1-2 sierpnia odbyły się dziewiąte Mistrzostwa Wielkopolski Plażowej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.
Drużyna Logi.pl rozpoczęła mecz od remisu z drużyną CWK 05 i okazało się w ogólnym podsumowaniu punktów pierwszy mecz zadecydował o tym, że nasza drużyna nie awansowała do kolejnej fazy turnieju kończąc rywalizację na 3 miejscu w grupie z 7 pkt. Na otarcie łez pozostał fakt otrzymania przez naszą drużynę nagrody  Fair Play.

tabela po fazie grupowej
Trans-Stach Niechanowo 9pkt - awans
Zmęczeni sezonem 9pkt - awans
Logi.pl  7pkt
CWK 05 4pkt
Beach Boys 0pkt

Ciekawostką jest fakt iż po trzech latach dominacji turniejowej drużyny Trans Stach Niechanowo musiała ona uznać wyższość ekipy El Pietz odpadając w półfinale i ostatecznie zajeła zaszczytne 3 miejsce.

W rozgrywkach udział wzięło dwadzieścia drużyn.
Zespoły zostały podzielone na cztery grupy po pięć zespołów. Sam turniej został przeprowadzony w trzech turach. Najpierw odbyły się rozgrywki grupowe (sobota) następnie rozegrane zostały ćwierćfinały, półfinały oraz mecze finałowe (niedziela).
Najlepszym zespołem okazała się drużyna EL Pietz, która otrzymała puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.
Drugie miejsce przypadło ekipie Winiary Team która wywalczyła puchar Burmistrza Miasta i Gminy Witkowo – Krzysztofa Szkudlarka.
Trzecie miejsce zajęła drużyna Trans–Stach Niechanowo zgarniając puchar Prezydenta Miasta Gniezna Jacka Kowalskiego
Dodatkowo nagrodami indywidualnymi w postaci statuetek i nagrodami rzeczowymi zostali:
-    najmłodszy zawodnik Huber Hybki (GG PK GL) – Puchar Posła na Sejm RP Tadeusza Tomaszewskiego
-    najlepszy bramkarz Artur Szambelan (Trans –Stach Niechanowo) – puchar Dyrektora OKSiR Witkowo – Stanisław Rajkowski
-    najlepszy zawodnik Władysław Bromiński ( EL Pietz) puchar Radny Powiatu Gnieźnieńskiego Zdzisław Kujawa
-    król strzelców (7goli) Damian Szczepaniak (Trans Stach Niechanowo) puchar Bank Pocztowy
-    drużyna fear play – Logi.pl – puchar Tompla Koperty
-    bramka turnieju – Mariusz Sawicki (Zmęczeni Sezonem) puchar SKFiT „Chrobry Gniezno” – Stanisław Dolacinski
-    najsympatyczniejszy zawodnik – Radosław Szczepaniak (Zmęczeni Sezonem)