Strona Główna Mapa strony Kontakt
Pozycjonowanie
Pierwsza pozycja w Google.pl

Jak działamy
Zastanawiasz się, dlaczego konkurencja ma więcej Klientów? Dlaczego Twoja strona ma mniej wizyt niż konkurencji? Dlaczego Klienci nie wybierają Twojej oferty, chociaż jest korzystniejsza?

Pomożemy Tobie to zmienić! Jak?


Nasza oferta skierowana jest specjalnie dla Ciebie, obejmuje swoim zakresem kompleksowy zakres działań, który pomoże skutecznie zwiększyć pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych. Wszystkie metody, których używamy są  zgodne z obecnymi trendami, zdrowymi zasadami pozycjonowania i są jak najbardziej legalne, zapewniając wysoką skuteczność i trwałość.


W dzisiejszych czasach nie wystarczy posiadać ładnej strony internetowej by zdobywać Klientów. Aby w pełni korzystać z nieograniczonych możliwości Internetu należy dotrzeć do potencjalnego Klienta. Najnowszy raport nie zostawia suchej nitki na boksach czy linkach sponsorowanych. 80-90% wejść na strony internetowe generowane jest przez wyszukiwarki internetowe.

Mało tego, zdecydowana większość Klientów sprawdza pierwszych 10-20 wyników dla danego słowa kluczowego.
Jeśli jesteś niżej można założyć, że jesteś niewidoczny w sieci. I tu pojawia się nasza firma, z konkretna ofertą, która pomoże Ci zaistnieć w sieci i sprawi, że będzie widoczny, a konkurencja będzie Tobie zazdrościć.

Stosując techniki zgodne ze standardami wyszukiwania, wiemy jak skutecznie wypromować Twoja stronę WWW. Dowodem na sprawne i szybkie działanie, mogą być wyniki dla ponad 200 stron skutecznie wypromowanych w najpopularniejszych wyszukiwarkach Bombki(klik) www.bombki.pl. Wypozycjonowanie nie kończy się jednak na osiągnieciu założonej pozycji, wypracowane miejsce trzeba jeszcze skutecznie utrzymać. Dlatego dbając o dobro naszych Klientów prowadzimy stały monitoring pozycjonowanych stron tak , aby zawsze byly w czołówce AC Milan (klik) www.acmilan24.com.


Zaledwie trzy etapy dzielą Cię od wysokich pozycji, za pierwsze dwa etapy nie zapłacisz ani ZŁOTÓWKI (klik). Postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i NIE POBIERAMY opłat dopóki strona nie osiągnie zalożonych wyników w wyszukiwarkach.

Jeśli zdecydowałeś się na nasze usługi lub chcesz przeprowadzić symulację wypełnij wniosek (klik) dostępny na stronie WWW lub skontaktuj się z nami telefonicznie, rozwiej swoje wątpliwości.

Zanim skontaktujesz się z nami zadaj sobie kilka pytań, na które z całą pewnością znasz odpowiedź.

- Na jakim rynku chciałbyś się promować: lokalnym, regionalnym, krajowym czy światowym?

- Kim jest Twój docelowy Klient?

- Zastanów się lub przeprowadź krótką ankietę wśród swoich znajomych nie związanych z sektorem Twojej działalności. Zapytaj ich w jaki sposób wpisując we wyszukiwarkę poszukaliby Twoich produktów, usług które masz w swojej ofercie.

Po krótkiej analizie wspólnie dobierzemy skuteczne frazy (słowa kluczowe), które pomogą w efektywnym dotarciu do potencjalnego Klienta.

Jesteśmy autoryzowanym Rejestratorem domen, .pl .com .com.pl .eu etc.
Obsługa rejestracji domen Logi.pl (c) 2003 - 2023 r., Logi.pl ul. Swarzędzka 41,
62-200 Gniezno
0 519 146 981
* oraz pod nr 606 763 049
© Wszelkie prawa zastrzeżone  2003 -  2023 r.