Strona Główna Mapa strony Kontakt
Aktualności JOANNA
Zarządzanie treścią strony WWW
System aktualności obsługiwany jest przez System Joanna. Dzięki CMS JOANNA prosto i przyjemnie dodasz każdą wiadomość do swojego serwisu WWW a kod html nie będzie już dla Ciebie przeszkodą.

20 lat działalności Logi.pl

Kategoria: Newsy Firmowe, Data dodania: 2023-06-02
To już 20 lat od kiedy Firma Logi.pl rozpoczęła swoją działalność. W związku z tym chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesu naszej firmy, a w szczególności wszystkim naszym Klientom i Partnerom. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.
Od dwudziestu lat oferujemy naszym Klientom indywidualnie dopasowany wachlarz rozwiązań z zakresu obsługi informatycznej w postaci realizacji strony, serwisu WWW lub aplikacji internetowych.


Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenie pozwoli nam w dalszym ciągu umacniać naszą pozycję w branży oraz spełniać oczekiwania i wymagania naszych Klientów.

Dziękujemy również wszystkim naszym pracownikom oraz tym, którzy w przeszłości brali udział w tworzeniu naszej firmy za wkładaną do pracy energię i entuzjazm, licząc na to, że kolejne lata przyniosą dalsze sukcesy.


Jesteśmy autoryzowanym Rejestratorem domen, .pl .com .com.pl .eu etc.
Obsługa rejestracji domen Logi.pl (c) 2003 - 2024 r., Logi.pl ul. Swarzędzka 41,
62-200 Gniezno
0 519 146 981
* oraz pod nr 606 763 049
© Wszelkie prawa zastrzeżone  2003 -  2024 r.