Strona Główna Mapa strony Kontakt
Serwisy WWW
Twój ośrodek Internetowy

Nasza oferta
W rzeczywistości strony WWW i inne ośrodki Internetowe nie powstają na użytek ich właścicieli. Adresatem są inne firmy, instytucje i osoby prywatne! My, o tym wiemy i dlatego staramy się pogodzić potrzeby zarówno jednych jak i drugich.

Serwisy WWW
Serwis taki umożliwia przedsiębiorstwu czy instytucji na bardziej rozbudowaną i efektywną prezentację. Wspólny układ graficzny i interfejs użytkownika umożliwia... więcej
Rozwiązania e-commerce
Jesteśmy w branży e-commerce już 6 lat, dzięki czemu jakość i funkcjonalność naszych sklepów jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Gwarancją naszego sukcesu jest... więcej


   
Aplikacje WEB
Aplikacje webowe są to zaawansowane systemy oparte o bazy danych, realizujące typowe procesy biznesowe ułatwiające...
więcej
BIP-y
Jest to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej... więcej
   

Wizytówka firmy

Jest to bardzo oszczędna forma prezentacji firmy. Ogranicza się jedynie do przedstawienia podstawowych informacji o firmie oraz profilu działalności firmy zawartej na jednej stronie.

Serwis firmowy lub instytucyjny Mini

Daje on możliwość przedsiębiorstwu czy instytucji bardziej rozbudowanej i efektywnej prezentacji. Wspólny układ graficzny i interfejs użytkownika umożliwia prezentację np. oferty, dorobku, działalności, etc. na maksymalnie dziesięciu podstronach.

Serwis firmowy lub instytucyjny Medium

Wariant ten skierowany jest do instytucji i przedsi
ębiorstw, które są bardziej rozwinięte oraz posiadają większe wymagania co do wizualnego przedstawienia oferty. Bardziej złożona i rozbudowana formuła umożliwia pełniejsze zaprezentowanie możliwości oferty oraz innych treści. Serwis taki zazwyczaj nie przekracza dwudziestu pięciu  podstron.

I
nne ośrodki Internetowe

Oferowana usługa jest trudna do jednoznacznego oszacowania i przedstawienia konkretnego kosztu wykonania bez możliwości poznania Państwa potrzeb.

Oferujemy wszelkie prace programistyczne i graficzne. Uruchamiamy różnego typu ośrodki Internetowe, samodzielne fora dyskusyjne czy rozbudowane serwisy, vortale i portale tematyczne.

Oferta współpracy

Z przyjemnością podejmiemy się pracy dla Państwa - realizacji strony, serwisu WWW lub aplikacji Internetowej. Trudno jest przedstawić jednoznaczny cennik - realizacja strony czy serwisu ma charakter indywidualny i poparta jest zawsze dokładną analizą.
Prosimy o kontakt z biurem, gdzie nasz konsultant dokona wstępnej analizy co pozwoli nam  zorientować się w Państwa potrzebach i oczekiwaniach.

Odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie pod numerem  +48 606 763 049,
skierowane za pomocą formularza lub listownie.

W ramach serwisu mogą znaleźć się takie moduły jak aktualności, sklep on-line, formularz zamówień i kontaktowy, aktualna data i imieniny, system emisji reklam lub ogłoszeń, forum oraz wiele innych - zachęcamy do kontaktu.
Jesteśmy autoryzowanym Rejestratorem domen, .pl .com .com.pl .eu etc.
Obsługa rejestracji domen Logi.pl (c) 2003 - 2024 r., Logi.pl ul. Swarzędzka 41,
62-200 Gniezno
0 519 146 981
* oraz pod nr 606 763 049
© Wszelkie prawa zastrzeżone  2003 -  2024 r.