Strona Główna Mapa strony Kontakt
Serwisy WWW
Twój ośrodek Internetowy

Serwisy WWW
Zarówno różna specyfika serwisów jak i różnorodność osób odwiedzających dany serwis sprawia, iż każdy ośrodek internetowy jest unikalny. Wdrażając dla Państwa stworzony serwis WWW musimy zdać sobie sprawę z tego, że tworzymy go dla użytkowników, a nie dla samych siebie.
Dlatego też wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, staramy się znaleść równowagę, która sprawi iż Państwa serwis okaże się przyjazny i funkcjonalny, a odwiedzający  serwisy WWW intuicyjnie znajdzie interesujące go informacje.


W przypadku tworzenia serwisów internetowych nie ma jednej wyznaczonej drogi działania, gdyż każdy z projektów jest na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Realizujemy pomysły zaczerpnięte z  naszej wyobraźni  przenosząc je do wirtualnego świata.

Podczas tworzenia tego typu serwisów korzystamy też z naszego wieloletniego doświadczenia, tak aby przekazany projekt w pełni zadowolił odwiedzającego stronę jak i właściciela serwisu.

 


Jakie rozróżniamy typy serwisów internetowych?

Serwis informacyjny: Stworzony jest na potrzeby użytkowników zainteresowanych faktami, wydarzeniami  oraz informacjami związanymi z określonym tematem. Jego cechą charakterystyczną jest duża ilość odwiedzających go Internautów. Podczas tworzenia serwisów informacyjnych warto zastanowić się nad doborem odpowiedniego serwera tak, by nie został on przeciażony lub aby źle funkcjonował. Parametry  wydajności takiego serwera z biegiem czasu i wzrostem oglądalności można oczywiście podwyższyć .

Serwis edukacyjny:  Jest stworzony i dostosowany do potrzeb użytkowników pragnących pogłębić zakres wiedzy związany z konkretną kategorią. W serwisie takim znaleźć możemy m.in. fakty historyczne, informacje z zakresu materiału szkolnego etc.  Niemniej jednak, decydując się na ten rodzaj serwisu należy pamiętać o bieżacej aktualizacji strony.

Serwis sportowy: Powstaje on z myślą o miłośnikach sportu łaknących jak największej ilości wiedzy na temat ulubionej dyscypliny sportowej lub swojego ukochanego klubu. Znajdujemy tu zazwyczaj informacje o nabliższych imprezach, najświeższych wydarzeniach z życia klubu, statystyki, galerie, tabele.

Serwis społecznościowy: Celem tego serwisu jest łączenie, zapoznawanie oraz jednoczenie szerszej grupy użytkowników, którzy odnajdują tu wspólne zainteresowania, pasje, przyjaźnie a nawet miłości. W zależności od specyfiki danej grupy ,możemy znaleść  tutaj galerie, przyjaciół, blogi, etc. Przy tworzeniu takiego serwisu warto zadbać także o pozycję w popularnych  wyszukiwarkach internetowych poprzez skorzystanie z naszej usługi zawartej w ofercie, jakim jest "pozycjonowanie".Jesteśmy autoryzowanym Rejestratorem domen, .pl .com .com.pl .eu etc.
Obsługa rejestracji domen Logi.pl (c) 2003 - 2024 r., Logi.pl ul. Swarzędzka 41,
62-200 Gniezno
0 519 146 981
* oraz pod nr 606 763 049
© Wszelkie prawa zastrzeżone  2003 -  2024 r.