Strona Główna Mapa strony Kontakt
Serwisy WWW
Twój ośrodek Internetowy

Jak Robimy?


Podczas projektowania stron i serwisów WWW, skupiamy się nie tylko na zaspokojeniu potrzeb firmy, instytucji czy osoby prywatnej zamawiającej usługę, ale przede wszystkim na zaspokojeniu oczekiwań Internautów.

Zanim jednak przygotujemy się do stworzenia WWW, poznajemy gusty i oczekiwania naszych Klientów oraz Internautów. Dzięki stałemu kontaktowi wspólnie wytyczamy cele podczas realizacji strony WWW.


Zajmujemy się dostarczaniem nie tylko prostych witryn internetowych, ale przede wszystkim tworzeniem e-sklepów, serwisów dla firm i instytucji oraz portalami tematycznymi opartymi na technologii Flash, PHP, SQL.

Już na etapie projektowania decydujemy o zastosowaniu odpowiedniej techniki wykonania, która uzależniona jest zarówno od potrzeb klientów jak i użytkowników. Ponadto przeprowadzamy pełen audyt potrzeb oraz oczekiwań. Analizujemy dostarczone materiały, a w razie potrzeby dysponujemy zasobami do tworzenia autorskich tekstów jak i tłumaczenia w językach zagranicznych przez autoryzowanych partnerów.

Wśród realizowanych przez nas projektów, znajdują się także wieloplatformowe aplikacje wspomagające zarządzanie i przebieg informacji w przedsiębiorstwach i instytucjach. Tworzymy także inne rozwiązania dopasowane pod indywidualne potrzeby Klienta.

Po zakończeniu i oddaniu projektu do eksploatacji pozostajemy w ciągłym kontakcie w sprawach opieki technicznej oraz świadczonej pomocy w zakresie funkcjonowania jak i obsługi aplikacji oraz stron WWW. Umożliwiamy także aktualizację oraz rozbudowę aplikacji czy też serwisów internetowych jeśli zachodzi taka potrzeba.

Jesteśmy autoryzowanym Rejestratorem domen, .pl .com .com.pl .eu etc.
Obsługa rejestracji domen Logi.pl (c) 2003 - 2024 r., Logi.pl ul. Swarzędzka 41,
62-200 Gniezno
0 519 146 981
* oraz pod nr 606 763 049
© Wszelkie prawa zastrzeżone  2003 -  2024 r.