Strona Główna Mapa strony Kontakt
Serwisy WWW
Twój ośrodek Internetowy

Strony Firmowe
 
Zarówno różna specyfika serwisów jak i różnorodność osób odwiedzających dany serwis sprawia, iż każdy ośrodek internetowy jest unikalny. Wdrażając dla Państwa stworzony serwis WWW musimy zdać sobie sprawę z tego, że tworzymy go dla użytkowników, a nie dla samych siebie.
 
Dlatego też wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, staramy się znaleść równowagę, która sprawi  iż Państwa
strona WWW okaże się przyjazna i funkcjonalna, a odwiedzający  Państwa stronę Klient intuicyjnie znajdzie interesujące go informacje.


Czerpiąc wiedzę z wieloletniego doświadczenia jakie posiadamy, staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Tworząc dla Państwa stronę internetową kierujemy się przede wszystkim dobrem Państwa firmy poprzez dbałość o najmniejsze detale tak, aby jak najlepiej zaprezentować działalność Państwa przedsiębiorstwa w wirtualnym świecie.
 
Specyfika stron firmowych
 
Przed stworzeniem strony firmowej,  w pierwszej kolejności  należy zastanowić się nad tym, kto będzię jego odbiorcą. Ważnym aspektem prezentacji witryny internetowej jest odpowiedni dobór kolorów oraz jej przejrzystość. Tak naprawdę wygląd strony uzależniony jest od branży w jakiej dana firma funkcjonuje. 

Oczywistą saprawą jest to, że strona "Doradcy Bankowego" nie może być przesycona intensywnymi barwami oraz ruchomymi banerami, gdyż w ten sposób znacznie odwróciłaby uwagę szukającego informacji użytkownika od zawartej w niej treści merytorycznej. Natomiast intensywne kolory oraz duża ilość ruchomych części strony
(w ramach zdrowego rozsądku) idealnie nadaje się na witrynę młodzieżowego sklepu odzieżowego, gdzie najważniejszą częścią są kolorowe produkty.

Łatwość obsługi

Jeszcze do niedawna komfort posiadania aktualnych informacji na stronach serwisu internetowego wiązał się z koniecznością zatrudnienia   odpowiednio przeszkolonej osoby lub zlecaniu tego typu prac wyspecjalizowanej firmie.

Nasze rozwiązanie umożliwia osobie posiadającej gotowy materiał w postaci elektronicznej na samodzielne wykonanie odpowiednich czynności. 

T
ylko aktualny serwis WWW stanowi nowoczesną platformę wymiany informacji pomiędzy Państwem a Państwa stałymi i potencjalnymi Klientami. Do każdej strony dołączamy zupełnie za darmo System CMS JOANNAJesteśmy autoryzowanym Rejestratorem domen, .pl .com .com.pl .eu etc.
Obsługa rejestracji domen Logi.pl (c) 2003 - 2024 r., Logi.pl ul. Swarzędzka 41,
62-200 Gniezno
0 519 146 981
* oraz pod nr 606 763 049
© Wszelkie prawa zastrzeżone  2003 -  2024 r.