Strona Główna Mapa strony Kontakt
Serwisy WWW
Twój ośrodek Internetowy

Aktualizacje strony WWW
 
W naszej ofercie aktualizacja stron internetowych polega na okresowych lub jednorazowych zmianach wprowadzanych na życzenie Klienta. Zajmujemy się nowelizacją serwisów internetowych, modyfikacją galerii zdjęć, dodawaniem nowych działów,  aktualizowaniem nowości na stronie, przebudową już istniejących działów, dodawaniem nowych skryptów do strony, integracją z systemem CMS etc. Cena aktualizacji ustalana jest indywidualnie i poprzedzona jest dokładną analizą nowelizowanej strony WWW.
 

Modernizacja serwisów internetowych


Aby zachować swieży i aktualny wygląd strony www oparty na panujacych w danym czasie trendach i standardach, należy ją modernizować mniej więcej co 2 lata. Odnowienie strony internetowej pomoże utrzymać pozytywny i aktualny wizerunek Państwa działalności oraz przedstawionej na stronie oferty.  Przy każdej modernizacji
staramy się do istniejącej funkcjonalności dołożyć nowoczesny, świeży wygląd, przejrzysty, intuicyjny układ oraz zachęcającą i miłą dla oka oprawę graficzną spełniającą wszystkie standardy profesjonalnego serwisu internetowego.

Przebudowa strony WWW

W naszej ofercie znajduje się także propozycja przebudowy strony tzn. zmiana układu strony, kompozycji, wyglądu graficznego jak i wykorzystywanych na niej technologii oraz trafność doboru serwera. Prawidłowo wykonana strona nie odstrasza, lecz zachęca użytkownika do pozostania na niej i polecania jej znajomym a najważniejsze do zapoznania się z ofertą lub treścia strony.


Dlaczego warto aktualizować stronę?!

Strony często aktualizowane są postrzegane przez ich odbiorców jako nowoczesne, podążające z duchem czasu. Często nowelizowana witryna internetowa posiada grono stałych odbiorców, które oczekuje od serwisu nowych, ciekawych informacji w poszukiwanej przez nich tematyce. Strona nieaktualna jest automatycznie odrzucena przez internautę, ponieważ nieinteresują go ubiegłoroczne wydarzenia. Dlatego też aktualizacja stron internetowych jest niezbędna po to, by Państwa serwis internetowy zdobył zaufanie użytkowników oraz większą popularność w sieci.

Naprawa bądź dokończenie prac na serwisem WWW

Zajmujemy się również naprawą, dokończeniem bądź modyfkacją posiadanych przez państwa niekompletnych serwisów. Optymalizujemy kod stron,
poprawiamy szybkość otwierania się witryny w popularnych przeglądarkach internetowych, poprawiamy także jakość grafiki.

Etapy aktualizacji strony WWW

Aktualizacje stron www odbywają się według ustalonego harmonogramu (zlecenie, analiza, wykonanie) i zakresu zaplanowanych wcześniej prac. 
Nowelizacje staramy się przeprowadzać szybko i terminowo dostosowując się do Państwa. Ciągły rozwój internetu wymaga szybkiej reakcji ze strony właścicieli stron internetowych. Dlatego aktualizowanie i unowocześnianie ich witryn jest dla nas poważnym wyzwaniem.

Koszty aktualizacji

Cena aktualizacji ustalana jest indywidualnie i poprzedzona jest dokładną analizą nowelizowanej strony WWW. Wszystko uzależnione jest od ilości zmian oraz czasu poświęconego danemu serwisowi. Koszt pojedynczej aktualizacji zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych, a w przypadku wyboru aktualizacji cyklicznej  przygotowaliśmy dla państwa atrakcyjne upusty.
Jesteśmy autoryzowanym Rejestratorem domen, .pl .com .com.pl .eu etc.
Obsługa rejestracji domen Logi.pl (c) 2003 - 2024 r., Logi.pl ul. Swarzędzka 41,
62-200 Gniezno
0 519 146 981
* oraz pod nr 606 763 049
© Wszelkie prawa zastrzeżone  2003 -  2024 r.