Strona Główna Mapa strony Kontakt
Domeny WWW
Twój adres internetowy

Parking domen
Parking domen jest to specjalnie stworzone przez nas miejsce, które umożliwia zarejestrowanie Państwu dowolnej domeny bez konieczności natychmiastowego zakupu serwera.

W efekcie mogą Państwo zarezerwować domenę w celu późniejszej jej eksploatacji. Jedynym kosztem jaki poniosą Państwo jest opłata za rejestrację domeny. Do czasu podjęcia konkretnej decyzji względem domeny będziemy ją bezpłatnie utrzymywać na naszych serwerach!

  Na czym polega i czym jest usługa parkingu domeny

Parking dla domeny ma za zadanie dać Państwu możliwość zarezerwowania nazwy bez konieczności natychmiastowego zakupu serwera wirtualnego i umieszczania strony WWW. Skorzystanie z tej usługi jest bezpłatne i wiąże się tylko z opłatą za rejestrację domeny dla Logi.pl.

Aby zarezerwować sobie domenę konieczne jest złożenie w organie rejestrującym daną domenę formularza rejestracyjnego. Wymagane w nim dane konieczne do rejestracji to przede wszystkim informacje o Państwa firmie lub Państwa dane prywatne, jednak niezbędne są również dane techniczne.

Przy rejestracji domeny proszę podać name servery:

ns1.logi.pl - 195.149.226.207
ns2.logi.pl - 195.149.227.249

Usługa ta polega na udostępnieniu serwerów DNS i skierowaniu Państwa domeny na wskazany adres IP. W przypadku gdy wykupują Państwo domenę nie posiadając własnych serwerów nazw (np. ns1.logi.pl, ns2.logi.pl) mogą Państwo skorzystać z naszych adresów podając adres IP serwera na którym będą Państwo utrzymywać stronę. Konfiguracji adresu IP mogą Państwo dokonać samodzielnie w panelu administracyjnym. Usługa ta dotyczy wyłącznie domen obsługiwanych przez Logi.pl.


Jesteśmy autoryzowanym Rejestratorem domen, .pl .com .com.pl .eu etc.
Obsługa rejestracji domen Logi.pl (c) 2003 - 2024 r., Logi.pl ul. Swarzędzka 41,
62-200 Gniezno
0 519 146 981
* oraz pod nr 606 763 049
© Wszelkie prawa zastrzeżone  2003 -  2024 r.