Strona Główna Mapa strony Kontakt
Pozycjonowanie
Pierwsza pozycja w Google.pl

Efekty
Prawidło przeprowadzony proces pozcjonowania wymaga długoterminowego podtrzymywania wybranych fraz. Nieprawidłowe i nieumiejętne pozycjonowanie może doprowadzić do wyrzucenia takich stron z wyników wyszukiwania na długi okres czasu lub na stałe. Uzyskanie założonej pozycji uzależnione jest od ilości stron pozycjonowanych w danej tematyce. Prościej mówiąc im więcej wyników wyszukiwania na dane słowo kluczowe tym dłuższy jest okres uzyskania założonego miejsca.

 Nie da się jednoznacznie określić czasu potrzebnego na uzyskanie założone pozycji. Bogaci w doświadczenie w procesach pozycjonowania jesteśmy wstanie określić przybliżony czas uzyskania założonych pozycji. Wszystko uzależnione jest od atrakcyjności wybranych słów kluczowych. W jednym przypadku może to być okres dwóch tygodni, a w innym  dwóch lub trzech miesięcy.

Przykładem może być strona www.acmilan24.com, która korzysta z naszych zaawansowanych systemów pozycjonujących. Wpisując w google.pl słowo kluczowe milan lub ac milan uzyskamy 3 (pozycja może ulec zmianie) pozycję na 128 mln stron, które występują w wynikach wyszukiwania. Innym przykładem może być słowo kluczowe Biskupin pozycja strony nr 4 (pozycja może ulec zmianie). Warto także zauważyć, iż strony znajdujące się wyżej w tym przypadku nie świadczą usług, a jedynie zawierają interesujące informacje o Biskupinie. Reasumując uzyskane tutaj piąte miejsce jest najwyższą lokatą spośród stron, które oferują zajęcia dydaktyczne za które pobierają opłaty.

Pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania nie zawsze jest osiągalne jednak z przeprowadzonych badań i audytów wśród przeciętny użytkownik internetu wynika iż przeglądają oni pierwszą i drugą stronę wyszukiwania. Tak więc osiągniecie miejsca od 1-20 daje duże szanse na pozyskanie nowych Kientów, a miejsca od 1-10 wydają się być idealne aby dotrzeć do nowych Klientów.

Jesteśmy autoryzowanym Rejestratorem domen, .pl .com .com.pl .eu etc.
Obsługa rejestracji domen Logi.pl (c) 2003 - 2024 r., Logi.pl ul. Swarzędzka 41,
62-200 Gniezno
0 519 146 981
* oraz pod nr 606 763 049
© Wszelkie prawa zastrzeżone  2003 -  2024 r.